T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Przegląd   Przeglądy rynku   Wyszukiwanie artykułów

T&P archivum: Wydania 1-2011 (1. Kwartał)

<< powrót do spis treści
Nowa władza Falk&Ross

Jacqui Gale – tak nazywa się nowa pani dyrektor dystrybutora Falk&Ross Europe. To właśnie ona - z rąk Helmuta Wenzla - przejmuje kierownictwo firmy. Dotychczasowy dyrektor zostaje w firmie na stanowisku Chief Operating Officer (COO).
Jacqui Gale przez wiele lat była pracownikiem Russell Europe w szkockim Livingston. Do domu Falk&Rossa trafiła w 2009 roku - za sprawą jej założyciela – Stephena Rossa. Będąc na stanowisku Commercial Director otworzyła filię Falk& Ross Szkocja z siedzibą w Linlithgow (w pobliżu Edynburga), w której skoncentrowała również dział marketingu dystrybutora oraz wprowadziła na rynek jego markę SG. Frau Gale zna się na rynku tekstylnym jak nikt inny i uchodzi za osobę o nieograniczonej ilości energii.
„To dla mnie wielka szansa, jestem szczęśliwa i czuję się zaszczycona, że mogę pracować z tak wspaniałymi, pełnymi energii ludźmi, którzy przyczyniają się do ciągłego rozwoju Falk&Ross” powiedziała T&P pani Jacqui Gale i dodała: „Cieszę się, że nadal mogę pracować z Helmutem Wenzlem i mam możliwość, już jako dyrektor, spotykając Klientów, zapewniać ich, że ich potrzeby i życzenia zostaną zaspokojone.”
Helmut Wenzel, który jako ekspert finansowy, od zawsze już dbał o rozwój ekonomiczny firmy, powiedział: „Mimo, iż sprawowanie funkcji dyrektora Falk& Ross sprawiło mi wielką przyjemność, doszedłem do wniosku, że jako dyrektor operatywny, jestem w stanie dokonać znacznie więcej.”